גדרות

גדרות

גדרות לבית הן הדרך הנפוצה ביותר כיום ליצור פרטיות ו"לצייר" את הקו הסופי של הבית שלכם. גדרות הן הדרך ליצור אינטימיות והפרדה בניכם לבין השכנים שלכם. בנוסף, הן גם אלמנט עיצובי מרשים. כשהגדרות הללו עשויות עץ, סביבת הבית כולה מקבלת מראה חם וטבעי.

כיום, מציע השוק מגוון רחב של עצים מהם עשויות הגדרות, כך שניתן להתאים לכל בית את הגדר המתאימה ביותר עבורו. לפני שתבחרו את הגדר המתאימה לכם ביותר, חשוב שתשאלו את עצמכם לאיזו מטרה תשמש הגדר, האם לצורכי ביטחון או לשדרוג המראה. היכן תמוקם הגדר, מהם הגובה והרוחב הרצויים, מה הסגנון אותו תרצו וכמובן, מה התקציב שלכם.

מהי גדר פי וי סי?

פי וי סי הוא חומר גלם בעל מספר בלתי מבוטל של מעלות, שהופכות למוחשיות אפילו יותר במקרה של גדרות. ראשית, העובדה היא שגדרות העשויות מפי וי סי הן איתנות במיוחד ועמידות בפני תנאי מזג האוויר השונים, לרבות גשם, לחות ושמש. אם לוקחים בחשבון את העובדה שגדר ממוקמת מטבע הדברים במקום שחשוף לכל סוגי מזג האוויר, מבינים מדוע זהו יתרון משמעותי. בשוק הגידור הפלסטי קיימים כיום מגוון פתרונות חילופיים לעץ, גדרות פלסטיק בעלי מראה הדומה לעץ, המחליפים את העץ הטבעי ומחזיקים מעמד לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

גדרות אלו אמנם יקרים יותר, אך החיסכון בעלויות לאורך זמן הוא משמעותי ומצדיק את התקנת גדרות הפלסטיק. התקנת הגדר יכולה להעניק לכם שקט נפשי בנוגע לעמידות שלה לאורך השנים, תוך כדי שהיא יכולה לשמור על המראה שלה, על הגוון המקורי שלה ועל הטקסטורה שלה.

לקבלת מידע נוסף על מטבח חוץ לגינה במחירים אטרקטיביים.

 

גדר עץ- קלאסיקה של כל הזמנים

גדרות עץ הן הבחירה המועדפת של בעלי בתים רבים. הסיבה היא הקשר הישיר של החומר עם סביבת הגינה הטבעית והיופי הרב שמספקות גדרות אלו. סוגי העצים מהן נבנות גדרות עץ הם רבים ומגוונים, אולם הבולטים שבהם הם עץ אורן ועץ איפאה שיש להם תכונות של עמידות בפני שינויים אקלימיים, בנוסף ליופיים הרב.

גדרות עץ ניתן לבנות במגוון סוגים וסגנונות: ניתן לבנות גדר שהיא כולה על טהרת העץ, או לשלב בה אלמנטים וחומרי גלם נוספים. העיצובים נעשים בהתאם לסגנון הבית והגינה, תוך התייעצות עם בעלי הבית. באופן זה ניתן לעצב גדר עץ בסגנון כפרי, קלאסי, מודרני ועוד, המשתלבת באופן הרמוני עם מראה דקים, פרגולה או מראה הבית כולו. לא רק זאת, רעיון נוסף לשילוב הרמוני בין הגדר לשער הכניסה היא בנייה אחידה שלהם או במראה התואם זה לזה.

שילוב זה מקנה למתחם הבית ולכניסה קו מתאר יוקרתי, אחיד ויפה מאוד. השער הוא זה המשמש לכניסה אל מתחם הבית, ויכול להיות גם השער המשמש לכניסת רכבים וחנייתם. למעשה, הדבר הראשון שהעין נתקלת בו בכניסה לבית הוא הגדר. היא מרמזת על הצפוי לנו מאחוריה, מקבלת את פנינו, ומעבר לתכונות החשובות שלה כאמצעי תיחום והפרדה, מדובר כאן על סגנון, על טעם ועל ייחוד.


גדר במבוק או עץ- מה ההבדל בעצם..??

גדר עץ היא הפתרון הטוב והפופולארי ביותר למגוון חצרות הבתים, העץ ניתן להרכבה במגוון צורות וסגנונות, בשלל צבעים וגוונים, ומעניק לחצר מראה טבעי, כפרי ויוקרתי. בדרך כלל נשתמש בעצי אורן לבניית הגדר, אך ניתן להשתמש גם בעצים נוספים לפי בחירת הלקוח. ניתן לגדר גם שטחים גדולים באטימות מוחלטת באמצעות גידור בלוחות עץ גדולים, ועיצובם בהתאם לדרישות הלקוח. את גדרות העץ צריך לתחזק מפעם לפעם ולשמן בשמן מיוחד לעץ, כדי לשמר אותם ולתת להם הגנה מפגעי מזג האוויר.

את גדרות הבמבוק ניתן לראות בשנים האחרונות בחצרות רבות. גדרות הבמבוק הם בעלי מראה טבעי ויפה. הבמבוק הוא חומר זול יחסית וקל מאוד להתקנה גם בשטחים בעייתיים. גדר הבמבוק משתלבת יפה בנוף הטבעי של הצמחייה, ומעניקה לחצר מראה כפרי וטבעי. הצפיפות של קני הבמבוק מאפשרת גם שמירה על פרטיות בחצר. לעומת זאת, החיסרון העיקרי של הבמבוק הוא חוסר עמידות לאורך זמן, ופגיעות גבוהה יחסית לפגעי מזג האוויר.

קבלו עוד מידע על מחסן עץ לגינה במחירים אטרקטיביים ביותר - התקשרו או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם.

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם: