בין אם צריך לעשות גדר עץ לגינה , גזיבו לגינה במבצע , או כל פתרון אחר – עכשיו אתם יודעים שאתם בידיים טובות !

שמי חנן אטיאס, בעל ניסיון של 10 שנים בתחום הבנייה בעץ. הקמתי את החברה מתוך תשוקה ואהבה למקצוע. תחום הבניה בעץ תמיד משך אותי וככל שעבר הזמן- מצאתי את עצמי מתנסה כל פעם במשהו חדש. בניית מוצר מאפס והסיפוק של התוצאה הסופית והמתאימה בדיוק לרצונותיו של הלקוח הם שהופכים אותי למשקיע תמידי בעסק שלי.

עבודות בעץ מיועדות למטרות עיצוב ודקורציה של חצר הבית. לא תמיד פשוט לעצב את הבית בצורה דקורטיבית ולשם כך צריך צוות מקצועי המתמחה בעבודות עץ. תחום עבודות העץ מציע מגוון רחב של אפשרויות שונות לדקורציה של הבית.

גזיבו לגינה במבצע

גזיבו לגינה במבצע – מחירים אטרקטיביים בשירות ללא תחרות.

אדניות עץ נחשבות למבוקשות מאוד בשנים האחרונות ויוצרות אפשרויות עיצוב רבות. רבים משתמשים בפרטי עץ גם למטרות עיצוב פנים. בבנייה ומיקום אדניות עץ יש לקחת מספר גורמים בחשבון כגון, גודל האדנית וכמות החול והצמחייה שיהיו בתוכה ובהתאם לכך יקבע עובי העץ וחוזק האדנית הרצוי. כמו כן, חשובים גם פתחי הניקוז למים ומיקום האדנית ביחס לאור השמש. אדניות עץ על אדן חלון שאינן מקובעות היטב עלולות לסכן את עוברי האורח. בחברת פרגולדק ניסיון של שנים רבות בעבודה עם אדניות עץ מול גננים, מעצבים ולקוחות שונים. לפיכך, אדניות העץ שלנו מותאמות בדיוק רב לתנאי השטח והקו העיצובי המתבקש.

יש לכם עוד שאלות על גזיבה לגינה במבצע ? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים.