מבנים מעץ

מבנים מעץ

באירופה קיים מגוון רחב של בתי עץ ובקתות עץ מרהיבות עוד מתקופות קדומות יותר. בישראל בניית בתי עץ בדרך כלל מיועדת למטרות נופש, אם כי קיימים בתי עץ רבים המיועדים למגורים. לעיתים גם מחסני העץ הופכים עם הזמן לבתי עץ למגורים.

מחסני העץ הם פריט מבוקש. מחסן עץ לגינה מהווה פתרון לאלו מכם אשר מחפשים אלטרנטיבה לאחסון חפצים רבים מחוץ לבית. אנו מציעים מגוון מחסני גינה מעץ המותאמים אישית לפי הצרכים והדרישות שלכם.

היתרונות בבניית מחסן עץ לגינה:

  • תוספת נהדרת של מקום איחסון – המחסנים שלנו נבנים במגוון רחב של גדלים. במחסן עץ לגינה ניתן לאחסן בנוחות חפצים שונים ומגוונים וכך לפנות מקום נוסף בחדר או בבית.
  • מראה אותנטי, טבעי ופסטורלי – מחסני עץ לגינה, כמו כל מבנה העשוי עץ, בולטים ביופי הטבעי והעדין שלהם. מחסן עץ לגינה כמו שאנחנו בונים ייראה ממש כמו בית קטן ופסטורלי ויעניק לגינה שלכם מראה ייחודי. אנו נדאג להתאים לכם את המחסן שיתאים לנוף בגינה שלכם.
  • חסכון בכיס –  בניגוד למחסנים מפלסטיק, אשר נוטים להתבלות במשך השנים, מחסנים לגינה העשויים מעץ מחזיקים שנים רבות, כאשר מעניקים להם טיפול ותחזוקה הולמים. מחירי המחסנים מעץ אמנם עשויים להיות מעט יקרים יותר מהמחסנים מפלסטיק, אך היו בטוחים כי זוהי השקעה שתחזיר עצמה לאורך זמן.
  • מהיר וקל להקמה – הקמת מחסן מעץ לגינה נעשית במהירות, בצורה נקייה וללא מורכבות מיוחדת. תוך פרק זמן סביר בהחלט, תוכלו ליהנות ממחסן עץ לגינה שלכם ולהרוויח שטחי אחסון רבים ויעילים במיוחד.
  • עמידות לאורך שנים – מחסני העץ שלנו איכותיים במיוחד. הם נבנים מעצים איכותיים ומשובחים, ללא חיסכון בחומר. כל מחסני העץ לגינה שלנו עוברים טיפולי אימפרגנציה מונעי פטריות, תולעים, עובש וריקבון. אנו כמובן מוסיפים להם גם חומרים מעכבי בעירה, על מנת למנוע שריפה. באמצעות תחזוקה שוטפת, תוכלו ליהנות ממחסן עץ לגינה שישרת אתכם לאורך שנים רבות.

הרחבות בנייה מעץ

בשנים האחרונות עולה ביקוש תוספות בניה מעץ מהצורך הפשוט להגדיל את הבית. ניתן לבצע תוספות בניה מעץ מציפוי עץ חיצוני או להמשיך את מראה הבית בחומרים זהים. תוספות בניה מעץ מאפשרת פתרונות אדריכליים והנדסיים פשוטים יותר ובהתאם גם זולים יותר. ניתן גם להוסיף קומה שנייה מעץ, בהתאם לבקשת הלקוח ועפ"י דרישתו.

בנוסף, בחברת פרגולדק תוכלו ליהנות גם מתוספת חדרים מתחת לגג רעפים קיים, תוך ניצול יעיל של חללי הגג וללא חריגה משטח הגג. קיימת אופציה של הוספת חדר לבתים צמודי קרקע ודירות ותוספת חדר, או מס' חדרים על גג (בשילוב עבודת גבס, חשמל, אינסטלציה וכל הנדרש).

בית עץ לילדים

בית מעץ לילדים בחצר ביתכם משלב גם מקום משחק ובילוי לילדים שלכם וגם פינה קסומה ויפה, המשדרגת את מראה החצר והבית. ניתן לשלב ולבנות בית משחק לילדים בכל מקום בחצר כיוון שהוא קטן יחסית והתכנון שלו גמיש. הוא יכול להשתלב בפינות החצר, בגובה האדמה או באוויר, על עמודים או בתוך עץ חי, על חומה או על טרסה - בקיצור בכל שילוב שאפשר לחשוב עליו. בנוסף, יש אפשרות לבנות את בית העץ כך שהרצפה שלו תשמש כפרגולה או סוכה.

הגמישות בתכנון ובבנייה של בתי עץ באה לידי ביטוי בדברים רבים:

  • בית עץ לילדים נבנה לכל פרויקט באופן ייחודי ומותאם לתנאים בשטח, רצון הלקוח, המטרות שלו וטעמו.
  • ניתן לשלב בבית כזה סולמות עליה, מדרגות, מגלשות, עמוד כבאים, חבלים וכן הלאה.
  • ניתן לבנות אותו על דק שיאפשר מקום משחק גם מחוצה לו, אפילו בגובה, בשילוב מעקה תיקני, כמובן.
  • יכול להגיע בשילוב צבעים לפי בחירה או בצבע עץ טבעי.
  • ניתן לבנות דלתות וחלונות וליצור ממש בית אמיתי. ניתן לעצב את החלונות והדלתות כיד הדמיון.

הקמת בית מעץ לילדים לוקחת בדרך כלל כיומיים. ניתן גם לבנות אותו מבעוד מועד ולהביא אותו מוכן לבית הלקוח. את המיקום ניתן לבצע בעזרת מנוף.

אנו דואגים לבנות את בית העץ לילדים בצורה שמאפשרת לו עמידות למשך שנים. סוג העץ שבונים ממנו בתים אלו הוא כמעט תמיד האורן הפיני או הלבן, בשל עלותו הזולה יחסית והעובדה שקל לעבוד אתו. הוא מותאם לאקלים הישראלי וקל לשמרו. אנחנו עושים שימוש אך ורק בחומרים איכותיים ובעץ שעבר תהליך שימור כנגד מזיקים. בית כזה נבנה תוך כדי הקפדה על חוזק, יציבות ובטיחות מרביים.

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם: