עבודות אומנות בעץ

עבודות עץ מיוחדות

עבודות בעץ מיועדות למטרות עיצוב ודקורציה של חצר הבית. לא תמיד פשוט לעצב את הבית בצורה דקורטיבית ולשם כך צריך צוות מקצועי המתמחה בעבודות עץ. תחום עבודות העץ מציע מגוון רחב של אפשרויות שונות לדקורציה של הבית.

חברת פרגולדק מתמחה גם בבניית ריהוט גן הכולל אדניות, ספסלים, שולחנות, כסאות, אדניות  ופריטי עץ רבים אחרים.

אדניות עץ נחשבות למבוקשות מאוד בשנים האחרונות ויוצרות אפשרויות עיצוב רבות. רבים משתמשים בפרטי עץ גם למטרות עיצוב פנים. בבנייה ומיקום אדניות עץ יש לקחת מספר גורמים בחשבון כגון, גודל האדנית וכמות החול והצמחייה שיהיו בתוכה ובהתאם לכך יקבע עובי העץ וחוזק האדנית הרצוי. כמו כן, חשובים גם פתחי הניקוז למים ומיקום האדנית ביחס לאור השמש. אדניות עץ על אדן חלון שאינן מקובעות היטב עלולות לסכן את עוברי האורח. בחברת פרגולדק ניסיון של שנים רבות בעבודה עם אדניות עץ מול גננים, מעצבים ולקוחות שונים. לפיכך, אדניות העץ שלנו מותאמות בדיוק רב לתנאי השטח והקו העיצובי המתבקש.

ריהוט גן מעץ

מי שמחפשים חלופות לפרטי הריהוט המתועשים המיועדים להצבה מחוץ לבית, בגן או במרפסת, כדאי שיתרשמו מריהוט הגן מעץ בגלריית התמונות שלנו. מדובר בפריטים ייחודיים כגון כיסאות גן, ספסלי עץ, ריהוט עץ למרפסת, שולחנות אוכל או פינות אירוח, נדנדות עץ, פינות זולה ועוד. הכל נעשה בהתאם לדרישות הלקוח, לצרכיו, ולסגנונו, תוך התחשבות במראה הגינה כולה ועם שמירה על הרמוניה וזרימה של צמחיית הגינה ועיצובה.
אנו יודעים לעצב ולבנות ריהוט גן מעץ, אשר בכוחו לתרום רבות ליצירת האווירה שאתם מעוניינים בה, לשמור על עיצוב טבעי ורב קסם. רהיטי העץ שלנו מיועדים להצבה בגן או במרפסת, הם עמידים מאוד בפני פגעי מזג האוויר ולפיכך ימשיכו לשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.

נדנדות עץ לגינה

נדנדת עץ לגינה היא תוספת נאה ומפנקת. אנו מייצרים נדנדות עץ המעוצבות בקפידה, כך שתהיינה נאות, נוחות ועמידות. מכיוון שמדובר בפריט גדול, לנדנדת עץ לגינה השפעה מרחיקת לכת על העיצוב של האזור בו היא מוצבת, זו הסיבה שאנו מקדישים תשומת לב רבה לכל פרט ומייצרים עבורכם נדנדות עץ הנראות מזמינות ותורמות ליצירת אווירה נינוחה סביבן. לצד נדנדות הגן אנו מייצרים גם ספסלי עץ להצבה בפנים או בחוץ.

שולחנות עץ, מדפים, ארגזי אחסון ועוד

אנו מציעים מגוון רב של פריטים בעיצוב ייחודי הבנויים כך שיאריכו ימים וישמרו על מראה חדש לאורך זמן. בין היתר מדובר בשולחנות עץ מעולים, מדפי עץ וארגזי אחסון נאים מעץ. פריטים רבים שאנו מייצרים מתאימים להצבה גם בתוך מבנים ולא רק בחוץ. אנו יודעים לעבוד בעץ ונהנים לנצל מומחיות זו כדי להציע לכם פתרונות אידיאליים למגוון צרכים, בין אם לגן, למרפסת או לפנים הבית. כל עבודות העץ שלנו נעשות באהבה ומתוך כוונה כנה לייצר פריטים ייחודיים, מעוצבים בחוכמה ובנויים למופת.

אם אתם זקוקים לריהוט גן, למדפים, לשולחן עץ או לארגז אחסון, אם אתם חולמים על נדנדת עץ שהיא בעלת נוכחות ושימושית כאחד, אם אתם רוצים לפנק את הילדים בבית עץ חדש, אם אתם מעוניינים בפרגולה, דק, גדר או כל עבודה אחרת בעץ, הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולשמוע על הפתרונות האיכותיים שיש לנו להציע.

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם: