עיצוב בגבס וצבע

עבודות גבס וצבע

הגבס פרקטי במס' דברים. הוא מוצר קל ונוח מאוד לעבודה המשמש לבניית קירות ומחיצות, חיפוי קירות ותקרות, לעיצובים שונים בתוך הבית, לתקרות אקוסטיות ולקירות חוץ בבנייה קלה ומהירה.

בעזרת עבודה יצירתית בגבס ניתן ליצור אלמנטים עיצוביים שבשנים האחרונות הפכו לנפוצים יותר בגלל יופיו של המראה הנקי והאלגנטי בעיצוב הבית. בין האלמנטים האפשריים לעיצוב בגבס ניתן לציין את הקרניז - מעין קורות או מדרגות הממוקמות בין הקיר לתקרה. הקרניז יכול להיות מעוגל, בצורת מדרגה, בצורת כמה מדרגות ועוד. אלמנט פופולרי נוסף הוא הנמכת התקרה או תקרה צפה - יישום לוח גבס מעל התקרה הקיימת, כאשר את ההנמכה ניתן לשלב עם תאורה או עם קרניז (או גם וגם(.
אפשרות נפוצה אחרת לעיצוב בגבס היא נישות ומדפים מגבס המשתלבים בקיר הגבס ומהווים חלק בלתי נפרד ממנו. ניתן לייצר נישה מיוחדת לטלוויזיה כך שתראה כמו חלק בלתי נפרד מהקיר, נישה כתחליף למדף או יצירת ארון כוורת שלם מגבס. הגבס מאפשר גם יצירת קירות עגולים או אלמנטים גליים בבית, על ידי קונסטרוקציה מעורגלת אליה מוצמד לוח גבס בעובי של 6.5 מ"מ, המקבל את צורת הקונסטרוקציה.

הגבס משמש גם לבידוד אקוסטי (לרוב מדובר בקירות פנים) ותרמי. הוא נוח ליישום וזול יחסית. אחת הסיבות העיקריות לעבודה בגבס היא הקלות והפשטות של העבודה, וזהו אחד מהיתרונות הבולטים של הגבס. הלוחות הם קלים לשינוע והרמה ופשוטים ליישום והרכבה. בניית מחיצת גבס תהיה מהירה בהרבה מבניית קיר מבלוקים ומבטון. הגבס מאפשר רמת גמר גבוהה מאוד לצד מחיר לא גבוה ורמת גימור מושלמת. בגלל פשטות ההרכבה והפירוק של מחיצות גבס נוח מאוד לבצע תיקונים בתוך הקיר או להזיז מחיצות קיימות.

לקבלת מידע נוסף על עבודות עץ מיוחדות במחיר ללא תחרות.

בחברת פרגולדק ניתן להזמין עבודת צבע כחידוש בית קיים תוך שמירה על סדר, ניקיון ועטיפת הרהיטים בחלל החדר. כמו כן, אנו מבצעים גם עבודות שפכטל וצבע מהייסוד בבתים חדשים. בחירת הצבע נעשית ע"י הלקוח תוך מתן ייעוץ אישי. הצבעים איכותיים, עמידים ובעלי תו תקן ישראלי.

מעבר לצבעי ייסוד- ניתן לבצע עבודות צבע מיוחדות כגון: פנטזיה, ספארי, ג'ינס, ווש ועוד. אלו צבעים בהם בוחרים על מנת להבליט קירות רלוונטיים בבית.

אופציה נוספת להבלטת קירות היא שימוש בבריקים תוך שילוב צבע הרובה לפי גוון הבריק.

קראו עוד על על פרגולות עץ מחירים אצלנו באתר.

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם: